Kalendář závodů Veteránské Tour 2019 – update

Ahoj všem příznivcům veteránského sportu,

přesněji řečeno RC veteránského sportu. Po delší odmlce jsem se rozhodl, zase publikovat články na klubovém webu Auto RC Olomouc, protože mi nějak v posledních letech nešla slina a bušit do klávesnice, taky nebyl můj úplně meaning of life, ale je potřeba aby měli veteráni někde ucelené informace, kde se dozví o termínech o pořadí a o novinkách z řad veteránů.

Nejdůležitější info je nyní ohledně kalendáře na rok 2019. Dalo to nějakou práci, proběhlo pár změn, ale nyní je kalendář kompletní. Termíny najdete na plákátě.

 

Jak vidno, pojedeme šest závodů, které se počítají do veteránské Tour.  Pro tento rok začínáme na brněnské rychlé trati klasickým závodem. Pokračujeme standardně víkendovým kláním v Třebíči, kde se v neděli pojede ještě F1 závod. Dále Blansko, které se poprvé objevilo ve veteránském kalendáři loni a moc se to povedlo. Následuje klasické závody na Sokolíku a Svitavách a vše tentokrát završíme ve Slavkově, kde pojedeme  speciální formát alá Bosonohopolis.

POZOR!!! došlo ke změně termínu posledního závodu ve Slavkově. Jede se už 14.9.!!!

Přihlášky se budou objevovat zde formou google formuláře vždy měsíc před samotnými závody.

Věřím, že se opět sejde parta fajn modelářů / autařů a bude při závodech ta správná vintage atmosféra.  Mám informace o nových jezdcích, takže opět by se mohlo jezdecké pole rozrůst o další jezdce a to dokonce zahraniční 🙂

Už teď se těším na nové karosérie, nové podvozky a staré známé 😀

Díky za pozornost a také už dopředu díky všem pořadatelům, kteří letos umožní naše veternská klání.

howgh Ondra – veteránský náčelník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *