RC Woodstock v Olomouci a průběžné pořadí po pěti odjetých závodech

   První černový víkend se konaly další závody MČR ve Velkém Týnci a stějně jako v Solnici to byl hlavně boj s deštěm.

   Každopádně trať se dařilo připravit jak v sobotu tak v neděli a myslím, že vzhledem k tomu kolk napršelo stihli jsme odjet maximum a jezdci si přišli na své. Je to prostě offroad.

     V sobotu jsme stihli odjet pouze 3 kola kvalifikacích ve kterých bych nejrychlejší Tomáš Kraus před Adrianem Uhríkem a Dalibore Roháčem. V 50+ byl opět tak nějak jako vždy nejrychlejší Radek Bambula.

   V neděli jsme natáhli jízdy „až“ do semifinále, ve kterých skvěle zajela Peťa Jílková a vyjela si poprvé místo na bedně v celkovém pořadí a tím i posunula Tomáše Krause v juniorech na druhé místo. V nedělním závodě zvítezil Adrian Uhrík, druhý byl Dalibor Roháč a třetí Peťa Jílková. 50+ opět pro Radka Bambulu.

V průběžném pořadí tak jde do čela Adrian Uhrík, který zatím v každém závodě stál bedně. A drží náš klub na prvním místě. Díky za to Adriane!

Celkově je pořadí velmi zajímavé.

No a na závěr to byl RC woodstock a odjezd karavanů byl hodně epesní. Všichni by se měli sklonit před Fišěrovic RAvkou 🙂

    Thank to all a také sponzorům závodu firmám HOPAX, Šternstav, Antonín Hadaš – zámečnické práce, 5G Microwave solution a Filipovi Dokládalov za zajištění super medailí ve tvaru týnecké tratě.

Výsledky 5. závodu – výsledky se počítaly z odjetých kvalifikací

https://www.myrcm.ch/myrcm/report/en/79498/337796#

 

Výsledky 6. závodu – Výsledky se počítaly po odjetých semifinálových jízdách

https://www.myrcm.ch/myrcm/report/en/79499/337798#

 

Průběžné pořadí po 5ti odjetých závodech

https://www.myrcm.ch/myrcm/championship/en/12628

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *