Kalendář akcí Large Scale a více info k závodům v naší Offroad aréně

      Pod stránkou Kalendář 2015 nalezt ve formě pdf  termíny offroad a onroad závodů. U nás se pojedou, stejně jako každý rok, tři závodní víkendy velkých buggyn.  Nejdříve přivítáme závodníky v rámci závodů MČR 13.-14.6. 2015. Dva měsíce na to 15.-16.8. odjedeme Koštéř (seriál volných závodů). Konec září potom bude patřit poslednímu závodu MČR a nedělní tradiční „auta po sezóně odrovnávající“dvouhodinovce.

olomouc-large_scale_2015

Aby jsme na letošek přichystali změnu, chtěli by jsme v rámci srpnového závodu volný závod modelů 1:8 a také se pokusit uspořádat závod pro šestkové „hobby“ modely. Na diskuzní fórum jsem nadhodil toto vlákno, takže můžete se všichni vyjádřit. Díky!

Zdravím modeláři velcí offrouďáci.

Chtěl jsem nadhodit téma týkající se volného závodu velkých buggyn od HPI, FG a dalších „hobby“ podvozků v rámci závodu O moravský koštéř 2015. který pojedeme v Olomouci (offroad arena Velký Týnec).

Abych vysvětlil o co nám jde.
V posledních rocích závody velkých buggyn početně stagnují a na tratích se objevují už pouze speciály Hormann, Elcon, případně čtyřkolky MCD a také povedené FG čtyřkolky Leopard.

FG Mardery, Baje a až na vyjímky také HPI Báje v podstatě zmizeli. Proto bych chtěl tímto příspěvkem provést sondu či anketu zda byl byl zájem majitelů těchto modelů, o samostatný závod v rámci seriálu O moravský Koštéř.

Termín vychází 15.- 16.8. 2015. Na trati se bude jezdit po celý víkend, ale tento Cupový závod bychom udělali jako jednodenní a to v sobotu 15.8.2015.

Co vy na to? Byl by zájem vytáhnout FGčka a HPIčka, případně Himota nebo Carbon Fightery z garáže a vyrazit si zazávodit??

Díky za reakce a názory

Ondra Dvořák
Auto RC Olomouc
www.autorcolomouc.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *