RC Woodstock v Olomouci a průběžné pořadí po pěti odjetých závodech

   První černový víkend se konaly další závody MČR ve Velkém Týnci a stějně jako v Solnici to byl hlavně boj s deštěm.

   Každopádně trať se dařilo připravit jak v sobotu tak v neděli a myslím, že vzhledem k tomu kolk napršelo stihli jsme odjet maximum a jezdci si přišli na své. Je to prostě offroad.

     V sobotu jsme stihli odjet pouze 3 kola kvalifikacích ve kterých bych nejrychlejší Tomáš Kraus před Adrianem Uhríkem a Dalibore Roháčem. V 50+ byl opět tak nějak jako vždy nejrychlejší Radek Bambula.

   V neděli jsme natáhli jízdy „až“ do semifinále, ve kterých skvěle zajela Peťa Jílková a vyjela si poprvé místo na bedně v celkovém pořadí a tím i posunula Tomáše Krause v juniorech na druhé místo. V nedělním závodě zvítezil Adrian Uhrík, druhý byl Dalibor Roháč a třetí Peťa Jílková. 50+ opět pro Radka Bambulu.

V průběžném pořadí tak jde do čela Adrian Uhrík, který zatím v každém závodě stál bedně. A drží náš klub na prvním místě. Díky za to Adriane!

Celkově je pořadí velmi zajímavé.

No a na závěr to byl RC woodstock a odjezd karavanů byl hodně epesní. Všichni by se měli sklonit před Fišěrovic RAvkou 🙂

    Thank to all a také sponzorům závodu firmám HOPAX, Šternstav, Antonín Hadaš – zámečnické práce, 5G Microwave solution a Filipovi Dokládalov za zajištění super medailí ve tvaru týnecké tratě.

Výsledky 5. závodu – výsledky se počítaly z odjetých kvalifikací

https://www.myrcm.ch/myrcm/report/en/79498/337796#

 

Výsledky 6. závodu – Výsledky se počítaly po odjetých semifinálových jízdách

https://www.myrcm.ch/myrcm/report/en/79499/337798#

 

Průběžné pořadí po 5ti odjetých závodech

https://www.myrcm.ch/myrcm/championship/en/12628

 

 

Pozvánka a přihlášky na 5. a 6. závod MČR ve Velkém Týnci

Ahoj všem,

víkend v Solnici minulý týden zhatil déšť a stihl se odjet pouze třetí závod a čtvrtý závod je odložen. Pokračujeme už příští víkend opět ve Velkém Týnci.

Přihlášky jsou spuštěné na myrcm:

5. závod sobota 1.6.   /// seznam přihlášených

6. závod neděle 2.6. /// seznam přihlášených

V pátek proběhne ještě jedna akce. Děti ze školky si dají v pátek oblíbenou akci Jedeme, šlapeme, kdy na trati si zajezdí na kolách,kolobkách a podobně. Při minulé akci jsme se domluvili, že toto dětské odpoledne spojíme s přípravou na závody, proto bych chtěl Vás závodníky poprosit zda by jste nechtěli pro děti od 18ti udělat ukázkové jízdy, jako volný trénink a malý rychlozávod na pár kol, aby si to děcka užili a viděli ty velký bugyny v akci. Díky moc parto. Stačí pár aut, děcka vám připraví speicálně medaile 🙂

Od 17:00 si děcka pojezdí na kolách a od 18ti by jsme dali volný trénink buggyn a pak si opečeme společně špekáčky.

Díky sponzorům tohoto závodního víkendu : HOPAX, ŠTERNSTAV, Antonín Hadaš, 5G Microwave solution

Výsledky 1. a 2. závodu MČR LSOR 2024 a průběžné pořádí

   Díky všem účastníkům a divákům na prvním letošním MČR víkendu. Výkony výborné, trať perfektně připravená, pivo se vypilo, kýta snědla, takže vše OK. Další závody se jednou už za 14 dní v Solnici a za dalších 14 dní opět v offroad aréně ve Velkém Týnci.


Výsledkový servis:

1. závod

2. závod

Průběžné pořadí po dvou závodech

Pozvánka a přihlášky na první závody MČR offroad large scale 4.-5. 5. 2024 – Velký Týnec

Hola RC Compañeros,

warm-up závody zamrzly, kvůlivá studené frontě a tak první letošní hřmění 26ccm motorů si odbydeme ve Velkém Týnci v offroad aréně 4. a 5. 5. 2024

    Informace k přihláškám. Pro letošek je již striktně zavedeno pravidlo, že pilot musí mít registraci na webu myrcm.ch, jinak nebude možné se na závod přihlásit. Je to kvůlu jednoduší editaci mistrovství aby nedocházelo k duplikování jezdců a chybám ve výpočtech bodového hodnocení šampionátu. Prosím tedy o update vašich registrací (klub, věk, startovní číslo a měřící chip)

Přihlášky:

1. závod – přihláška SO 4.5.2024

1.závod – seznam přihlášených

2.závod – přihláška NE 5.5.2024

2.závod – seznam přihlášených

Na hojnou účast se těší členové klubu Auto RC Olomouc.