UPDATE : Jen tréninková sobota!!! LSOR WARM UP ve Velkém Týnci 23. – 24. dubna 2022

UPDATE:

    Vzhledem k malému počtu přihlášených se warmup jako dvoudenní závod ruší. Pro 7 a 4 jezdce to nemá smysl, nicméně v sobotu na trati v týnci budeme, neb je super připravená a byla by škoda se nesvézt a aspoň naladit podvozek na ostré první závody MČR. Časomíra bude, takže bude možnost ztrénovat proti chronometru a sobota je tak brána jako trénink a takové spíš přátelské setkání před sezónou. Kdo bude chtít může přespat a zůstat do neděle. Bufet klasický nebude, ale v je možnost si ohřát v mikrovlnce oběd a kafe nebo čaj taky bude možnost udělat.

Díky a omlouváme se sedmi přihlášeným. Všechny Vás rádi uvidíme alespoň na sobotním neformálním tréninku.

 

Ahojte všichni příznivci velkých RC buggyn,

letošní sezóna se odpíchne v týnecké OFFROAD aréně a to již pro LSOR závodní obec warm up závodem.

    Warm up se vždy jel na trati v Březí, ale po dohodě na konci loňské sezóny se testovací dvojzávod, který se ještě nepočítá do seriálu MČR, odjede pod záštitou olomockého klubu.

    Přihlášky jsou na myrcm. Prosím jezdce o registraci na portálu myrcm a zaktualizování a doplnění údajů jako je tým, technika, věk, startovní číslo. Ušetříte si práci při registraci do dalších závodů a také časoměřičům ušetříte práci při sestavování startovní listiny. Díky.

    Trať je opět perfektně přichystána, neb členové olomockého teamu pdo vedením Libora Pikala už odpracovali notnou dávku hodin. Bufet se skvěou domácí kuchyní je samozřejmostí. A nově i online streaming výsledků na myrcm.

   Vzhledem k tomu, žeje snaha restartovat kategorii 4WD, je warm up vypsán na dvě samostatné kategorie 2WD a 4WD. Tak při registraci dávejte pozor na volbu kategorie. A snad se sejde zajímavý počet nejen 2WD ale i 4WD mašin.

Linky na přihlášení:

Přihláška na 1. WARMUP 23.4.2022

Přihláška na 2. WARMUP 24.4.2022

Všechny závodníky a diváky srdečně zvou členové klubu Auto RC Olomouc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *